Son Dakika
Bakım onarım hizmeti alınacaktır Sigortacılık hizmeti alınacaktırDiyaliz sarf malzemesi alınacaktırESKİ KEŞAN DEVLET HASTANESİ POLİKLİNİK, AMELİYATHANE, SERVİS, DİYALİZ, LABORATUVAR, MUTFAK, RÖNTGEN BİNASI DEPREM GÜVENLİK TAHKİKİ ÇALIŞMASI, GÜÇLENDİRME PROJELERİ VE İHALE DOKÜMANI HAZIRLANMASI İŞİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARIKEŞAN İLÇESİ BAL ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI OLAĞAN GENEL KURUL İLANIYurtdışına ihraç edilen Çeribaşı kirazında hasat başladı“MUÇEV’den kurtulduk derken; EÇEV ortaya çıktı”Darcan: "Topraklarımızı sürdürülebilir bir şekilde kullanarak gelecek nesillere, temiz ve verimli olarak bırakmak görevimizdir"Şapçı, Ankara ziyaretinde bulundukları temaslar hakkında bilgi verdiAksal ve Kılınç, Keşan’daki aşı merkezini ziyaret etti
Keşan İyilik, Sağlık ve Eğitim Vakfı kuruldu

Keşan İyilik, Sağlık ve Eğitim Vakfı kuruldu

KİSEV (Keşan İyilik Sağlık ve Eğitim Vakfı)’in kuruluş işlemleri tamamlandı. KİSEV, Türk Medeni Kanunu gereği; Keşan 3. Asliye Hukuk Mahkemesi nezdinde verilen 2021/39 esas ve 2021/85 karar nolu hüküm ile Vakıflar Genel Müdürlüğü’nün uygunluk görüşü alınarak, 03.05.2021 tarihli 31473 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak tüzel kişilik kazanmış oldu.

Konuyla ilgili olarak 11 Mayıs 2021 Salı günü Keşan Kaymakamlığı toplantı salonunda düzenlenen basın açıklamasına, Vakfın kurucuları; Keşan Kaymakamı Cemalettin Yılmaz, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, Keşan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Kaymaz, Keşan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mahmut Demirkan, Keşan Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Şen, Keşan Kahveci Lokantacı ve Otelciler Odası Başkanı Hüseyin Çakmak, Keşan Muhtarlar Derneği Başkanı Abdullah Kemik, Mustafa Kemal Paşa Mahalle Muhtarı Bayram Ali Kalfalar, Keşan Belediyesi Hukuk İşleri Müdürü Av. Orkan Özkaya ve Keşan Belediyesi Proje Sorumlu Aytaç Onur Akay katıldı.

Vakfın amacı; Keşan başta olmak üzere ülke genelinde ve yurt dışında muhtaç kişiler, bedensel ve zihinsel engelliler, dezavantajlı olan veya olmayan aile, topluluk ve bireylerin eğitim, sosyal, sağlık, hayri ve kültürel anlamda desteklenmesini sağlamak.

Toplantıda ilk olarak söz alan Yılmaz, “Hayırlı bir işe vesile olduğumuza inanıyorum. Keşan İyilik Sağlık ve Eğitim Vakfı’nı hukuki tüzel kişiliğine kavuşturmuş oluyoruz.” dedi.

Helvacıoğlu: “Vakfımız bayramdan sonra faaliyetlerine başlayacak”

Daha sonra söz alan Helvacıoğlu, iki önemli konuyu aynı anda işlediklerini belirterek, şunları söyledi: “Dünya Engelliler Haftası ve Vakıflar Haftası. Bugün Keşan Kaymakamlığımızda bu anlamlı iki konu ile ilgili yaptığımız bazı çalışmaları değerlendireceğiz. İlk olarak tam adıyla; Keşan İyilik, Sağlık ve Eğitim Vakfı yani KİSEV çalışmalarımızda geldiğimiz son aşamayı sizlerle paylaşacağız. Yine buna paralel olarak; engelli vatandaşlarımız için Trakya Kalkınma Ajansı’na hazırlayıp sunduğumuz, SOGEB Projesi kapsamında, ‘Engelsiz Keşan’ adlı projemiz ile ilgili bilgiler sunacağız. Biliyorsunuz ki, göreve gelirken, Keşan’da bir yardım vakfının hayata geçirilmesi gerektiğini dile getirmiştik. Bu anlamda; eğitimden sağlığa, sosyal yaşamdan iş hayatına kadar Keşan’ımıza profesyonel ve toplumsal katkı sağlayacak bir vakıf kurulması yönünde adımlar attık. Keşan kaymakamlığımız, oda ve borsalarımız, esnaf odalarımız ve derneklerimiz ile birlikte, yürütülecek olan KİSEV, Keşan’ın gerçek ihtiyaç sahiplerine yardımlarıyla ulaşsın istedik. Yardımları bir havuzda birleştireceğiz. Vakfın kurulması için önemli adımlar attık ve nihayetinde sonuca da ulaştık. Tabi malumunuz; vakfın kuruluşu dernekler kadar kolay değil. Bu anlamda; yoğun çalışmalar, planlamalar ve emeklerin ardından, mahkeme kararı ile Keşan İyilik, Sağlık ve Eğitim Vakfımız kuruldu. Remi Gazete yayınlandı ve tüzel kişilik kazanmış oldu. İlk aşamada; Keşan Kaymakamımız Sayın Cemalettin Yılmaz, Keşan Belediyesi adına şahsım, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Şapçı, Keşan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımız Necmi Kaymaz, Keşan Lokantacı ve Kahveciler Odası Başkanımız Hüseyin Çakmak, Keşan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanımız Mahmut Demirkan, Keşan Muhtarlar Derneği Başkanımız Abdullah Kemik, Keşan Ziraat Odası Başkanımız Hasan Şen ve Mustafa Kemal Paşa Mahalle Muhtarımız Bayram Ali Kalfalar ile kuruluş yönetiminde yer aldık. Bayramdan sonra yerimizde Allah kısmet ederse bayramdan sonraki günlerde vakfımız sınırlı şekilde de olsa faaliyetlerine başlayacak.”  

“Vakfımızın çalışmalarına engelliler temasıyla başlıyoruz”

Vakıf kültürü ile bağlantılı farklı bir projeyi hayata geçirmek üzere tüm çalışanları tamamladıklarını ifade eden Helvacıoğlu, sözlerini şöyle tamamladı: “Vakfımız; ihtiyaç sahiplerine, muhtaçlara ve engellilerimize yönelik olarak faaliyetini sürdürecek. Bunun yanında; vakıf projemizi destekleyecek bir projeyi daha hayata geçirmek üzereyiz. Nedir bu önemli proje! ‘Engelsiz Keşan’ adlı projemizi de bu kapsamda hazırlayarak, Trakya Kalkınma Ajansı’na sunduk. Keşan Belediyesi ile Keşan Ticaret ve Sanayi Odası ortaklığında, Keşan İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Keşan Sosyal Hizmetler Müdürlüğü paydaşlığında, engelli vatandaşlarımıza sosyal ve ekonomik katkı sağlayacak bir proje hazırladık. Türkiye’ye örnek olacak bu projenin toplam bütçesi 3 milyon TL’dir. Trakya Kalkınma Ajansı’ndan hibe alacağız. Projenin detaylarına gelecek olursak, proje kapsamında; sosyal hizmetler müdürlüğümüzün bulunduğu mevkiinde bir engelsiz yaşam merkezi kurmayı hedefliyoruz. Burada; engelsiz bir park, içinde sosyal tesis ve hediyelik eşya üzerine bir satış noktası olacak. Tesis içinde kuracağımız satış noktasında da engelli vatandaşlarımızın promosyon ürünler üretip satış yapmaları sağlanacak. Merkezin bahçesinde de engelli vatandaşlarımıza yönelik engelsiz oyun aletlerinin yer aldığı bir alan oluşturulacak. Yine; küçük bir rehabilitasyon merkezi de bu tesise katmayı düşündüğümüz önemli bir yatırım olacak. Keşan’ın artık bir vakfı var. Yardımları bir araya toplayarak vakıf üzerinden dağıtacağız. Gönüllülerimizi vakfımıza üye olmaya davet ediyoruz. Gönülden çalışmak, karşılıksız çalışmak isteyenlerini vakfımıza davet edeceğiz. Vakfımızın çalışmalarına engelliler temasıyla başlıyoruz. Vakfımız Keşan halkına hayırlı olsun.”

Şapçı: “KİSEV resmi olarak faaliyete geçti”

Mustafa Helvacıoğlu’nun ardından söz alan İsmail Şapçı, konuşmasında şunlara yer verdi: “KİSEV resmi olarak, faaliyete geçti. Haziran ayında da faaliyet binamız aktif olacaktır. Bölgemizde dezavantajlı durumda olan vatandaşlarımız var. Bu vatandaşlarımızın sağlığına ve eğitimine katkı sağlayacağız. Şeffaf olarak yürütülmeye devam edecektir. Umarım bölgemiz için hayırlı olur.”

Kalfalar: “Amacımız sosyal yapıyı iyileştirmek”

Kalfalar ise, vakfın Keşan’a hayırlı olmasını dileyerek, şunları söyledi: “Yardım yapacak olan vatandaşlarımız vakfımıza destek için bizlerle irtibata geçebilirler. Muhtarlar olarak hayır yapacak vatandaşımıza bir telefon kadar yakınız. Vakıf kanalıyla veri tabanlarımızı geliştireceğiz. Veren eli alan el ile buluşturacağız. Amacımız sosyal yapıyı iyileştirmek.”

Çakmak: “Vakfımız örnek bir kurum olacak”

Daha sonra söz alan Hüseyin Çakmak, Mustafa Helvacıoğlu’nun, 1,5 yıl önce gerçekleştirilen bir toplantıda Keşan’da sosyal yardımlaşmanın eksik olduğuna vurgu yaptığının altını çizerek, “Bu konuda Belediye Başkanımızın bir vakıf fikri vardı. Bu fikri benimsedik ve çalışmalara başladık. Kaymakamımız önderliğinde hızlıca kuruluş işlemlerini yaptık. Keşan’ımızdaki engelli vatandaşlarımız, dezavantajlı durumdaki vatandaşlarımız bizlere ulaşabilirler. Vakfımız örnek bir kurum olacak. Vakfımıza tüm Keşan halkının katılmasını ve destek vermesini bekliyoruz.” dedi.

Vakfın kurucuları arasında yer alan Hasan Şen ve Mahmut Demirkan, yaptıkları konuşmalarda KİSEV’in bölgeye hayırlı olmasını diledi.

Kemik: “Vakfımızı en iyi yerlere getireceğiz”

Abdullah Kemik ise konuşmasında muhtarlar olarak bölgede bir vakfın eksikliğini sürekli hissettiklerini dile getirerek, “Özellikle sahillere gelen ve maddi durumu iyi olan vatandaşlar bizlere bağış yapabilecekleri bir vakıf soruyorlardı. Bugünden itibaren gerçek ihtiyaç sahiplerinin yanında olacak olan bir vakıf bölgemizde faaliyete geçti. İnanıyorum ki bölgemize gelen vatandaşlarla istişare ederek vakfımızı en iyi yerlere getireceğiz.” şeklinde konuştu.

Kaymaz: “Her kesime elimiz dokunacak”

Kemik’in ardından konuşan Kaymaz ise, uzun yıllardan beri ihtiyaç olan bir eksiğin tamamlandığının altını çizerek, şu ifadeleri kullandı: “Hayatın içerisinde her türlü durumda olan vatandaşlarımız var. Bugün bizlerin ihtiyacı olmayabilir ama ihtiyaç sahiplerine böyle bir kurum tarafından, tüm kesimin güvenini almış olan kişiler tarafından kurulan bu vakıf, yardım yapmak isteyen fakat güvensizlikten dolayı kendini geri çekmiş olan tüm vatandaşlarımız için köprü olacak. Böyle şeyler herkese nasip olmaz. Elini taşın altına koyan bu insanlar herkese güven verecektir. Vakıf senedinde yazan amacımız dışında hiçbir işlem yapamayız. Kimsenin endişe ve kaygısı olmasın; yapılan tüm yardımlar yerini bulacak. Her kesime elimiz dokunacak. Vakfımız tüm Keşan’a hayırlı olsun.”

Son olarak söz alan Cemalettin Yılmaz, hiçbir ayrım yapmadan tüm vatandaşlara KİSEV eliyle yardımcı olacaklarını belirterek, vakfın kurulması için emek harcayan herkese teşekkür etti.

(Haber Merkezi)

YORUM YAZ
Son Eklenenler

Bakım onarım hizmeti alınacaktır

Karacabey Orman İşletme Müdürlüğü Yangın Emniyet Yolları Bakımı Hizmeti Alımı İşi hizmet alımı için ihale düzenleyecek.

Basın İlan Kurumu İlan Portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre, 69.692 hektar sahada yangın emniyet yolu tamir bakım işi yapılacak.

İhaleye son teklif verme tarih ve saati; 28 Haziran 2021, 11:00.  e-tekliflerin açılacağı adres ise; Karacabey Orman İşletme Müdürlüğü İşletme Müdür Yardımcısı Odası olarak belirtildi.

İlanın detayları için ise internet adresi şöyle; https://www.ilan.gov.tr/ilan/806687/ihale-duyurulari/hizmet-alim-ihaleleri/bakim-onarim-hizmeti-alinacaktir

Sigortacılık hizmeti alınacaktır

Kepsut Belediyesi,  belediyeye ait araçların sigorta yaptırılması için ihale düzenleyecek.

Basın İlan Kurumu İlan Portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre,  beleidye Envanterinde Bulunan 21 adet aracın zorunlu mali sorumluluk sigortası ve 4 adet aracın zorunlu koltuk ferdi kaza sigortası  yapılacak.

İhaleye son teklif verme tarih ve saati 28 Haziran 2021, 11:00, e-tekliflerin açılacağı adres ise; kepsut belediyesi hizmet binası toplantı salonu olarak belirtildi.

İlanın detayları için ise internet adresi şöyle; https://www.ilan.gov.tr/ilan/807161/ihale-duyurulari/hizmet-alim-ihaleleri/sigortacilik-hizmeti-alinacaktir

 

Diyaliz sarf malzemesi alınacaktır

Tekirdağ Dr.İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi, diyaliz sarf malzemesi alımı için ihale düzenleyecek.

Basın İlan Kurumu İlan Portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre, diyaliz sarf malzeme alımı yapılacak.

İhaleye son teklif verme tarih ve saati 29 Haziran 2021,  14:0, e-tekliflerin açılacağı adres ise Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Başhekimlik Toplantı Salonu olarak belirtildi.

İlanın detayları için ise internet adresi şöyle; https://www.ilan.gov.tr/ilan/807293/ihale-duyurulari/mal-alim-ihaleleri/diyaliz-sarf-malzemesi-alinacaktir

ESKİ KEŞAN DEVLET HASTANESİ POLİKLİNİK, AMELİYATHANE, SERVİS, DİYALİZ, LABORATUVAR, MUTFAK, RÖNTGEN BİNASI DEPREM GÜVENLİK TAHKİKİ ÇALIŞMASI, GÜÇLENDİRME PROJELERİ VE İHALE DOKÜMANI HAZIRLANMASI İŞİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI

ESKİ KEŞAN DEVLET HASTANESİ POLİKLİNİK, AMELİYATHANE, SERVİS, DİYALİZ, LABORATUVAR, MUTFAK, RÖNTGEN BİNASI DEPREM GÜVENLİK TAHKİKİ ÇALIŞMASI, GÜÇLENDİRME PROJELERİ VE İHALE DOKÜMANI HAZIRLANMASI İŞİ

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI

Eski Keşan Devlet Hastanesi Poliklinik, Ameliyathane, Servis, Diyaliz, Laboratuvar, Mutfak, Röntgen Binası Deprem Güvenlik Tahkiki Çalışması, Güçlendirme Projeleri ve İhale Dokümanı Hazırlanması İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN

:

2021/341073

 

1-İdarenin

a) Adı

:

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI

b) Adresi

:

Sarıcapaşa Mah. Sarıcapaşa Camii Sk. No:17 22100 MERKEZ EDİRNE MERKEZ/EDİRNE

c) Telefon ve faks numarası

:

2842268245 - 2842268071

ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası

:

https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/


2-İhale konusu hizmet alımın

a) Adı

:

Eski Keşan Devlet Hastanesi Poliklinik, Ameliyathane, Servis, Diyaliz, Laboratuvar, Mutfak, Röntgen Binası Deprem Güvenlik Tahkiki Çalışması, Güçlendirme Projeleri ve İhale Dokümanı Hazırlanması İşi

b) Niteliği, türü ve miktarı

:

1 ADET - Proje ve İhale Dokümanı Hazırlanması Hizmet Alımı
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

c) Yapılacağı/teslim edileceği yer

:

Eski Keşan Devlet Hastanesi

ç) Süresi/teslim tarihi

:

İşe başlama tarihinden itibaren 120(YüzYirmi) gündür

d) İşe başlama tarihi

:

Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 5 gün içinde işe başlanacaktır.


3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati

:

29.06.2021 - 14:00

b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres)

:

Keşan Devlet Hastanesi Yeni Hizmet Binası Aşağı Zaferiye Mah. Evreşe Cad. Keşan /Edirne


4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren imza beyannamesi veya imza sirkülerine ilişkin bilgileri;
4.1.2.1. Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi bilgileri,
4.1.2.2. Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler (anonim şirketler tarafından her durumda bu bilgileri gösterir pay defteri) ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri,
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.
4.1.6 Tüzel kişi tarafından iş deneyimini göstermek üzere sunulan belgenin, tüzel kişiliğin yarısından fazla hissesine sahip ortağına ait olması halinde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği veya yeminli mali müşavir ya da serbest muhasebeci mali müşavir veya noter tarafından ilk ilan tarihinden sonra düzenlenen ve düzenlendiği tarihten geriye doğru son bir yıldır kesintisiz olarak bu şartın korunduğunu gösteren belgeye ilişkin bilgiler,

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

4.3.1. İş deneyimini gösteren belgelere ilişkin bilgiler:

Yapımla ilgili hizmet işlerinde son onbeş yıl içinde bedel içeren bir sözleşme kapsamında teklif edilen bedelin % 25 oranından az olmamak üzere, ihale konusu iş veya benzer işlere ilişkin iş deneyimini gösteren belgeler.

 

4.4. Bu ihalede benzer iş olarak kabul edilecek işler:

4.4.1.

Kamu veya özel sektöre yapılmış her türlü zemin ve temel etüdü raporlarının hazırlanması işi veya deprem tahkik raporlarının hazırlanması işi benzer iş olarak kabul edilecektir.


5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.

7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.


10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.

11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 120 (YüzYirmi) takvim günüdür.

14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15. Diğer hususlar:

İhalede Uygulanacak Sınır Değer Katsayısı (R) : Diğer Hizmetler/0,80
Aşırı düşük teklif değerlendirme yöntemi: İhale, Kanunun 38 inci maddesinde öngörülen açıklama istenmeksizin ekonomik açıdan en avantajlı teklif üzerinde bırakılacaktır.

 

KEŞAN İLÇESİ BAL ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI OLAĞAN GENEL KURUL İLANI

KEŞAN İLÇESİ BAL ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI

OLAĞAN GENEL KURUL İLANI

Enez, Keşan, İpsala, Meriç İlçeleri Bal Üreticileri Birliği Yönetim Kurulu Başkanlığından duyurulmuştur.

Birliğimizin 2019 yılı ve 2020 yılı mali  genel kurul toplantısı 06.07.2021 Salı günü saat 11.00 de Keşan Belediye  Kültür ve Sosyal işller Konferans Salonu’nda  aşağıdaki gündem gereğince yapılacaktır.

Yeterli çoğunluk sağlanamaması halinde toplantı 14.07.2021 Çarşamba günü aynı yer ve saatte yapılacaktır.                     

 

 

                                                            Hüseyin MISIRLI                         Hüseyin KIRIM

                                                                 Başkan Yrd.                                   Başkan

 

 

G  Ü  N  D  E  M 

  1. Açılış, Divan heyeti seçimi ve saygı duruşu.
  2. 2019 dönemi ve 2020 dönemi yönetim kurulu faaliyet raporu, Denetim kurulu raporu, Bilanço ve Gelir Gider cetvellerinin ayrı ayrı  okunması.
  3. Raporlar üzerinde görüşme.
  4. Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulunun ayrı ayrı ibrazı, Bilanço ve gelir –gider cetvelinin onaylanması.
  5. 2021 ve 2022 yıllarında  yapılacak çalışmaların görüşülmesi. 2021 yılı ve 2022 yılı tahmini bütçesinin görüşülmesi ve onayı.
  6. Giriş aidatı ve yıllık aidatların belirlenmesi.
  7. Huzur hakkı ve yollukların görüşülmesi.
  8. Dilek ve temenniler. Kapanış.

Tüm Kategoriler

Gündem

Siyaset

Tarım

Bölgesel

Dünya

Ekonomi

Resmi İlan

Spor

Teknoloji

Sponsorlar