deneme bonusu evden eve nakliyat bonus veren bahis siteleri bahis siteleri popüler casino siteleri ofis taşıma parça eşya taşıma evden eve nakliyat nakliyat
DOLAR

$%

EURO

%

STERLİN

£%

GRAM ALTIN

%

ÇEYREK ALTIN

%

TAM ALTIN

%

Edirne AÇIK 24°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a

Keşan’dan büyük başarı

ad826x90
ad826x90

Keşan Kaan Spor Kulübü, Türkiye genelinde 10 spor kulübünün katıldığı Ulusal Gelişim Ligi Yüzme Yarışları’ndan başarı ile döndü.

Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından Yalova’ da düzenlenen ve Türkiye genelinde 10 spor kulübünün katıldığı Ulusal Gelişim Ligi Yüzme Yarışları’nda, Keşan Kaan Spor Kulübü sporcuları kürsü başarısı gösterdi. Kürsü başarısı gösteren sporcular şöyle; Zeynep Öykü Çelik; 100 m kurbağalama 1., 50 m kurbağalama 2., 100 m serbest 3., 50 m serbest 3. Yaman Ergene; 100 m kurbağalama 1., 50 m kurbağalama 1., 50 m serbest 3. Emre Ali Alkan; 200 m sırtüstü 1., 50 m Sırtüstü 2., 100 m sırtüstü 2., 200 m serbest 2. Aytaç Arıcı; 100 m kelebek 1., 200 m kelebek 3. Emir Karakaş; 200 m serbest 1. Mehmet Uras Engin; 100 m serbest 2., 50 m kelebek 3. Mert İsmail Alkan; 100 m kelebek 3. Mehmet Yağız Gürsoy; 50 m sırtüstü 3. Defne Öztürk; 50 m kurbağalama 4., 50 m serbest 4. Elif Meriç Deresoy; 100 m kelebek 2., 200 m kurbağalama 2., 100 m kurbağalama 3. Nil Yılmaz; 200 m kurbağalama 3. Arda Dinçtürk; 800 m serbest 3.

Haber: Nilüfer ÇELİK

ad826x90
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

7-14 Ocak Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası’nda ihtiyaç ve taleplerini ilettiler

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.